Nasze zasady – skuteczne odchudzanie

Chcemy Wam przedstawić zasady którymi My się kierujemy. Macie nadwagę, a chcecie to zmienić. Przeczytajcie Nasze zasady a zmniejszą się „wędrówki do lodówki”.

Aby przełamać ten proces, pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie podjęcia działania. Inaczej mówiąc, przygotuj się, że chcecie się zmienić oraz jesteście gotowi na walkę. To ciężka droga, ale  kiedy nastąpi poczucie spełnienia i  osiągnięcia swojego celu. To wystąpi u Was wielka radość.

Idziecie do sklepu, kiedy jesteście syci.

Kiedy wybieracie się na zakupy bądźcie najedzeni. Jeśli jednak wybierzecie się głodni najprawdopodobniej kupicie produkty bardzo kaloryczne m.in słodycze. Najlepiej wybierzcie się na zakupy po posiłku. Wtedy będziecie robić zakupy rozsądnie. Można użyć metafory “będziecie kierować się mózgiem a nie żołądkiem”.

Zrezygnujcie z dużych talerzy

W naszej kulturze jemy do momentu, aż nasze talerze pozostaną puste. Jemy nawet kiedy nie czujemy już głodu. Zakupcie mniejsze talerze. Najlepiej talerze w kolorze niebieskim. W ten sposób nie stracicie kontroli nad jedzeniem.

Dietetyczne „Cheat Day”

Wiadomo że co jest zakazane to Nas do tego ciągnie. Dlatego nie zakazujcie sobie zjeść czegoś niezdrowego. Nie oznacza to, że powinniśmy jeść do woli i różnych porach dnia i nocy. Powinniście raz w tygodniu zrobić sobie tak zwany “dzień oszustw” ten sposób usuniecie natarczywe myśli o jedzeniu czegoś kuszącego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *